AKTUALITY

JAK SE NÁM DAŘÍ V NOVÉM ROCE?

     Máme za sebou první měsíc nového roku a utekl opravdu rychle. Bruslení vystřídalo plavání, které jde dětem znamenitě a dělají velmi rychlé pokroky. Hlavně jsou samostatní, paní instruktorky si je moc pochvalují, že umí poslouchat a velice rychle se adaptují na nové prostředí. Užili jsme si i sněhové radovánky a první vysvědčení ve druhé třídě. V galerii najdete zase pár fotek pro lepší náladu. Krásný měsíc únor přeje 2. A! :-)

PLAVEME!!!

Dnešní den byl prvním dnem školy v novém roce a prvně jsme se potkali s novou zkušeností. Plavání nám nedělá potíže, děti se moc snažily a vy jste díky mé "reportáži" doprovázené fotkami a poslané do uzavřené skupiny mobilní aplikace během dopoledne byli s námi. Do fotogalerie však nebudu fotky dávat, mohlo by to někomu vadit, že jsou až tak veřejné. Děkuji za pochopení. Krásné lednové dny všem! 2. A

LEDEN U MYŠÁTEK

Hned první den nového roku se dočkáme zcela nové změny. Začínáme plavat! :-) Veškeré potřebné informace máte v notýsku, určitě se dočkáte ve zdejší fotogalerii ukázek, jak nám to jde. O zítra také dochází ke změně rozvrhu hodin, najdete ho v zápisníku.

VŠICHNI MYŠÁČCI PŘEJÍ VŠEM KRÁSNÝ, VESELÝ A POKUD MOŽNO BEZPROBLÉMOVÝ ROK 2018! 


ZIMNÍ RADOVÁNKY 2. A

V posledních dvou měsících roku 2017 jsme zažili mnoho veselého a zajímavého. Vzhledem k tomu, že většinu sdíleného materiálu všichni naši blízcí již znají díky mobilní aplikaci, zde dávám jen ochutnávky. V galerii najdete fotky, pod tímto komentářem si můžete prohlédnout některá videa. Fotky z VÁNOČNÍCH DÍLNIČEK budou pod odkazem, jsou však zaheslovány, abychom je měli soukromé, pokud bude třeba, stačí se mi ozvat, heslo povím.

vánoční dílničky: https://izphoto.rajce.idnes.cz


STRAŠIDELNÝ VEČÍREK

V pátek 20. 10. jsme si užili krásný zbytek předvíkendového dne. Přípravy byly velkolepé, průběh velmi veselý, jídla a pití bylo hodně, aktivity běžely jedna za druhou. Dokumentace se ujalo několik maminek, tak posuďte sami, jak si tuto akci užili všichni ti, kteří přišli. Moc děkuji všem, kteří se na přípravě i realizaci podíleli. :-)

Odkazy na fotografie zde a zde.
Přihlašovací jména a hesla znáte :-).

HUDEBNÍ VÝCHOVA VE 2. A

Milí čtenáři, některé z hodin jsou kouzelné. Podívejte se, jak vypadá hudebka, když tvoří děti. 

Videa naleznete zde.

ZÁŘÍ VE 2. A

Milí čtenáři, první měsíc školního roku je za námi a myslíme si, že utekl velmi rychle. Všichni jsme se už dobře adaptovali na školní prostředí, prožili jsme společně už i první školní zážitky a výlety. Jak se nám daří, to už většina z Vás ví díky přenosům přes mobilní aplikaci, ale ne všichni ji na svých telefonech mají. Ve fotogalerii už nyní najdete fotky a videa si prohlédněte pod tímto odkazem (celkem 8 videí). 

Všem přejeme příjemné podzimní dny! 2. A